Obchodní podmínky

Prodej se řídí obchodním zákoníkem v platném znění.

Všechny ceny jsou uvedeny v Kč a jsou konečné. Nejsme plátci DPH !

Nabízíme použité zboží, a tak mírné opotřebení knihy odpovídající jejímu stáří není v popisu uváděno. Výraznější poškození vždy specifikujeme v poznámce.

V objednávkovém listě uveďte správně Váš e-mail, abychom Vám mohli potvrdit Vaši objednávku. Objednávky potvrzujeme až poté, co si knihy vyhledáme ve skladu (tedy pouze ve všední dny v pracovní době). Zboží rezervujeme 3 pracovní dny.

Vybrané zboží je možné uhradit přímo převodem na náš účet, pak knihy posíláme jako doporučený balíček (k ceně nezapomeňte přičíst příspěvek na poštovné a balné ve výši 80,- Kč).

Při zasílání na dobírku účtujeme příspěvek na poštovné a balné ve výši 150,- Kč. Objednávky za více než 1000,- Kč mají poštovné zdarma.

Dobírky zasíláme i na Slovensko, poštovné činí 300-500 Kč (dle množství a hodnoty knih).

Při zasílání do ciziny účtujeme poštovné v plné výši.

Zásilky posíláme výhradně Českou poštou, a to v pondělí, ve středu a v pátek.

Číslo účtu: 72471389 / 0800. Jako variabilní symbol uvádějte vždy číslo Vaší objednávky (je uvedeno při potvrzení objednávky).

Při osobním převzetí zboží lze platit platební kartou.
 Objednávka

Jak objednat? U nás velmi snadno. U vybraného zboží klikněte na "Objednat". Pokud chcete objednat další položku, klikněte na "Zpět na katalog". Pokud máte již vybráno, stačí vyplnit na Objednacím listě Vaše jméno, příjmení a Váš E-mail (to proto, abychom Vám mohli potvrdit objednávku). Objednávky potvrzujeme až poté, co si knihy vyhledáme ve skladu (tedy pouze ve všední dny v pracovní době). Zboží rezervujeme 3 pracovní dny.
Poté nezapomeňte přepnout buď na "osobní odběr v prodejně" (při osobním převzetí zboží lze platit platební kartou) nebo na "zaslání na dobírku" (v tom případě vyplňte též Vaši adresu) či "platba převodem na účet". Konečným krokem je "Potvrzení objednávky".
Uvedené ceny jsou konečné, při zaslání na dobírku účtujeme příspěvek na poštovné a balné 150 Kč, při platbě předem je poštovné 80 Kč, objednávky za více než 1000 Kč mají poštovné zdarma, při zasílání do ciziny hradí objednatel poštovné v plné výši.